Firanki

Firanki

Firany i zasłony

Jak efektownie udekorować wnętrze i jednocześnie zapewnić sobie prywatność? Firanki były, są i najprawdopodobniej przez długi czas będą, najpopularniejszym sposobem na przyozdobienie okien. Swoją ogromną popularność zawdzięczają przede wszystkim niespotykanej uniwersalności i szerokiej gamie dostępnych wzorów i fasonów. Firanki sprawią, że bez remontu można odmienić wygląd pomieszczenia. Warto zadbać jednocześnie o to, aby ich design komponował się z całością aranżacji. Dzięki temu firanki efektownie dopełnią wystrój danego wnętrza. Nadadzą mu przy tym odrobinę przytulności.

Darmowy projekt i wycena

Indywidualne podejście lub gotowe rozwiązania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne mogą być wnętrza domów i mieszkań. W związku z tym wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferując zarówno gotowe firanki, jak i indywidualne projekty na zamówienie. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i preferencje. Efektowne modelowanie firan i zasłon nie musi być trudne. Powierzając to zadanie specjalistom, można być pewnym sprawdzonych rozwiązań, które idealnie wpasują się w aranżację danego pomieszczenia. Zapewniamy upinanie firan i odpowiedni dobór elementów dekoracyjnych, niezależnie od wymiarów, kształtów okien czy projektu wnętrza. Szycie firan jest naszą specjalnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na stronie internetowej. U nas z łatwością dopasujesz firany do każdego wnętrza w swoim mieszkaniu.

Co musisz zrobić?

Wystarczy wybrać interesujący Cię wzór o fabrycznie ustalonej długości oraz szerokości i od razu po zakupie zawiesić go w swoim mieszkaniu. Jeśli jednak żaden z gotowych fasonów nie spełnia Twoich oczekiwań lub posiadasz niewymiarowe czy nietypowe okna, proponujemy szycie firan na zamówienie. Takie rozwiązanie wymaga jedynie zmierzenia szerokości okna i dostosowania materiału oraz sposobu zawieszenia do posiadanego karnisza. Dla naszych specjalistów modelowanie firan i zasłon nie stanowi żadnego problemu. W pełni dostosowujemy się do Twoich oczekiwań. Osobom szukającym indywidualnych rozwiązań, proponujemy specjalne projekty zakładające chociażby stylowe upinanie firan. Istnieje mnóstwo sposobów na urzeczywistnienie Twoich wizji, które zapewnią Ci pełną kontrolę nad każdym elementem wystroju wnętrza. Zajmujemy się profesjonalnym modelowaniem firan i zasłon zgodnych z indywidualnymi preferencjami. Nadrzędną misją naszej firmy jest sprostanie oczekiwaniom Klienta.

Białe firany
Nie pierwszy raz korzystałem z usług firmy Studio Dekoracji Okien i nie ostatni, najpierw urządzając rolety w mieszkaniu z czego byłem bardzo zadowolony. Ponownie skorzystałem z usług tej firmy szykując projekt nowego biura … i tym razem również się nie zawiodłem!!! Szczerze polecam

Tomek