Moskitiery

Moskitiery

Marzenie o długich, letnich wieczorach i upalnych dniach spędzanych przy otwartych oknach oraz drzwiach balkonowych skutecznie niweczą uciążliwe wizyty szkodników, a w szczególności kąsających owadów. Z pomocą nadchodzą jednak moskitiery, będące zarówno innowacyjnym, jak i ponadczasowym rozwiązaniem na nieprzespane noce, przebiegające w rytmie bzyku insektów. Moskitiera to inaczej siatka przeciw owadom – drzwiowa, balkonowa, na okno – złożona z drobnych oczek, zapewniających dobrą cyrkulację powietrza oraz najskuteczniejszą ochronę przed niechcianymi szkodnikami.

Darmowy projekt i wycena

Siatka przeciw owadom – ulga i komfort przez cały rok

Dostępne na rynku moskitiery przybierają formę zasłon montowanych, najczęściej po zewnętrznej stronie ramy okiennej, balkonowej lub drzwiowej, dzięki czemu nie kolidują z roletami wewnętrznymi bądź zasłonami. Siatki produkowane są na bazie wielu różnych surowców. W ramach asortymentu naszego studia oferujemy moskitiery ramkowe oraz do samodzielnego montażu, wykonane przy pomocy zarówno materiałów sztucznych, na przykład poliestru, jak i tworzyw naturalnych, takich jak bawełna czy stal.

Światowy fenomen siatki przeciw owadom polega na gęstym układzie jej oczek. W odróżnieniu od nieszczelnych firan, moskitiery skutecznie odetną drogę dostępu do Twojego domu wszelkim nieznośnym insektom – komarom, muszkom, muchom, ćmom lub nawet osom – nie zaburzając tym samym swobodnego przepływu powietrza i nie zaciemniając pomieszczenia.

Must-have o drogocennych właściwościach

Siatka przeciw owadom z powodzeniem minimalizuje ilość pyłków przedostających się do wnętrz obiektów, co sprzyja samopoczuciu alergików. Kolejną, nie mniej ważną zaletą moskitiery jest mimowolne ograniczenie zużycia środków chemicznych, takich jak lepy, spreje, pułapki oraz pozostałe preparaty. Zakup siatki przeciw owadom umożliwia zatem prowadzenie bardziej ekologicznego i zdrowego trybu życia – moskitiery bowiem nie uśmiercają insektów, ani nie zanieczyszczają środowiska naturalnego.

Wbrew obiegowemu wrażeniu, siatka przeciw owadom nie jest wcale droższym rozwiązaniem niż doraźne środki radzenia sobie ze szkodnikami. Nasze moskitiery są dostępne w korzystnych widełkach cenowych, ponadto trwałe i solidne, a także wykazują odporność na negatywny wpływ warunków atmosferycznych, więc mogą z powodzeniem służyć przez całe lata.

Wychodzimy naprzeciw specyficznym potrzebom naszych Klientów – zaprojektujemy najlepszą siatkę przeciw owadom na wymiar o każdej, nawet niestandardowej rozpiętości. Dzięki nam w Twoim domu zawita wymarzona moskitiera na okno na magnes bądź przesuwna na wymiar, ściśle dostosowana swoją konstrukcją i kolorystyką do indywidualnych preferencji.

Moskitiera na tarasie Studio Dekoracji Okien w Częstochowie

Rodzaje siatek przeciw owadom

Siatka przeciw owadom drzwiowa na zawiasach przynależy do rozwiązań z rodzaju tych droższych i sprawdzi się w przypadku tarasu lub sporego balkonu. Odznacza się stosunkowo grubym profilem oraz dysponuje poprzeczną belką na ¾ wysokości, co w konsekwencji umożliwia odpowiednie napięcie zasłony. Z kolei siatka przeciw owadom na okno rolowana powstała z myślą o balkonach o nieco mniejszym metrażu 1m x 1.5m, a jej niezaprzeczalną zaletą jest niska cena.

Na rynku dostępne są również moskitiery na rzepy i taśmę dwustronną, które nie spełniają jednak warunku wielokrotnego demontażu. Z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę dla Klientów zainteresowanych instalacją siatki przeciw owadom bez wiercenia. Do grupy zasłon o bezinwazyjnym typie montażu przynależy między innymi dwuczęściowa, magnetyczna siatka przeciw owadom. Projektujemy także moskitiery harmonijkowe, znane również pod nazwą plisowanych oraz stosowane najchętniej przy sporych przeszkleniach. Podobną funkcją dysponuje przesuwna siatka przeciw owadom montowana zazwyczaj przy pomocy uniwersalnych zaczepów i uchwytów.
Nie pierwszy raz korzystałem z usług firmy Studio Dekoracji Okien i nie ostatni, najpierw urządzając rolety w mieszkaniu z czego byłem bardzo zadowolony. Ponownie skorzystałem z usług tej firmy szykując projekt nowego biura … i tym razem również się nie zawiodłem!!! Szczerze polecam

Tomek