Żaluzje

Żaluzje

Elegancki nowoczesny salon z żaluzjami w oknie

Moda, podobnie jak historia, kołem się toczy, a trendy wnętrzarskie nie są w tym przypadku wyjątkiem. Z niecierpliwością obserwujemy okienne nowości i czekamy na huczny powrót żaluzji, który jest tuż za rogiem. Choć mogłoby się wydawać, że powiedziano o nich już wszystko, nie jest to prawda. Nowoczesne żaluzje na okna nie przypominają tych, które gościły jeszcze na początku XXI wieku w mieszkaniach czy lokalach usługowych.

Darmowy projekt i wycena

Żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne

Wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby naszych Klientów. Przedstawimy Ci możliwość zamontowania zarówno żaluzji zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Pierwsze z nich to opcja warta uwagi szczególnie dla osób, które posiadają okna skierowane na południe lub wschód. Żaluzje zewnętrzne doskonale chronią przed nagrzewaniem się pomieszczeń. W obliczu coraz cieplejszych lat odpowiednia izolacja od promieni słonecznych może stać się kluczową kwestią. Warto również zaznaczyć, jak ważne jest przysłonięcie wszystkich okien, dlatego dobierzemy dla Ciebie pasujące do aranżacji żaluzje do okien dachowych. Znajdziemy rozwiązanie nawet dla niewymiarowych powierzchni.

Co wyróżnia nasze produkty? Fasadowe żaluzje zewnętrzne to produkty cechujące się wysoką estetyką i jakością wykonania. Dobrze dobrany model potrafi doskonale wkomponować się w kształt bryły, stając się nieodłączną częścią budynku. Dzięki wykorzystaniu odpowiedniego mechanizmu zewnętrzne żaluzje elektryczne stają się niemalże bezobsługowe i już w kilka sekund możliwe jest zaciemnienie pomieszczenia. W kontekście designu szczególnym uznaniem cieszą się żaluzje bambusowe. Są połączeniem naturalnego materiału i wysokiej jakości wykonania. Żaluzje drewniane dopasowujemy do okien, tak aby prezentowały się zjawiskowo w połączeniu z resztą aranżacji pomieszczenia. Każdy etap projektowania i montażu przeprowadzamy zgodnie ze szczegółami zlecenia oraz Twoimi oczekiwaniami. Żaluzje drewniane na tle innych modeli wyróżniają się ponadczasowością i niezwykłą trwałością. Doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w najmodniejszych stylach aranżacyjnych, np. skandynawskim czy rustykalnym. Zamówione żaluzje bambusowe to estetyczne i wytrzymałe rozwiązanie. Wybierane są coraz częściej zarówno do pomieszczeń w domach prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej.

Żaluzje drewniane w Twoim domu

Które osłony okienne wyglądają jednocześnie elegancko i designersko? Żaluzje drewniane mają szansę podbić niejedno serce. Drewno nadaje wnętrzu unikalny ciepły klimat, jednak tworzywo to ma również inne istotne funkcje. Doskonale chroni przed nasłonecznieniem, a także zapewnia izolację chroniącą pomieszczenie przed nagrzaniem. W naszej ofercie znajdziesz również żaluzje bambusowe. Cechuje je prosty, nowoczesny styl. Modele ze sprasowanej trawy są lżejsze i cieńsze od żaluzji drewnianych. Nie jest to jednak rozwiązanie idealne – bambus gorzej zaciemnia pomieszczenia i jest słabszym izolatorem niż drewno. Żaluzje bambusowe stanowią jednak idealne rozwiązanie do łazienki. Są odporne na działanie wody i wilgoci. Z kolei, aby wykorzystać mocne strony pierwszego z surowców, zamontuj żaluzje drewniane w salonie. Nadadzą wnętrzu przytulności, jednocześnie stanowiąc stylową ozdobę.

Mechanizm działania tego rodzaju żaluzji to gratka dla osób uwielbiających minimalistyczne aranżacje i wielofunkcyjne produkty. Żaluzje dzień i noc szturmem podbijają polskie domy, a sposób ich działania jest banalnie prosty. Składają się z pasów dwóch różnych materiałów, które mogą na siebie nachodzić, pozostawiając miejsce do przenikania promieni słonecznych, lub ustawić się równolegle, zasłaniając przestrzeń, przez którą wpada słońce. Niemal wszystkie modele, o których piszemy to żaluzje poziome – są popularne i estetyczne, a aranżacje z ich użyciem potrafią zachwycać oko. Nie jest to jednak jedyny typ żaluzji dostępnych na sklepowych półkach. Ostatnimi czasy popularność zdobywają żaluzje harmonijkowe zwane również plisami. Z kolei już nieco zapomnianym – choć coraz częściej odświeżanym – modelem są żaluzje pionowe. Kojarzone z latami 90. XX, dziś przeżywają drugą młodość i pojawiają się w wielu ciekawych aranżacjach.

żaluzje drewniane
Nie pierwszy raz korzystałem z usług firmy Studio Dekoracji Okien i nie ostatni, najpierw urządzając rolety w mieszkaniu z czego byłem bardzo zadowolony. Ponownie skorzystałem z usług tej firmy szykując projekt nowego biura … i tym razem również się nie zawiodłem!!! Szczerze polecam

Tomek