Dekorowanie okien

Dekorowanie okien

Firany nigdy nie wychodzą z mody. Są najczęściej wybieranym produktem do dekoracji okien w naszym salonie. Dobieramy najlepsze rodzaje firanek pasujące do Twojego wnętrza. Sporządzamy dokładne pomiary i wspólnie ustalamy krój, by wystrój okien był również funkcjonalny w użytkowaniu. Nie musisz zajmować się kupnem firan na określony wymiar! Posiadamy ogromny wybór wzorów i materiałów, dzięki czemu wybierzesz firany z naszego salonu. Uszyjemy, wykonamy poprawki krawieckie, przygotujemy firanę gotową do zawieszenia.
Piękne tkaniny dopasowane do wystroju pomieszczenia będą tworzyć spójną i stylową aranżację wnętrz. Bardzo często wykorzystujemy zasłony do dekoracji okien. Nadają one pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo materiałów, z których stworzymy dla Ciebie oryginalne zasłony będące zachwycającą dekoracją wnętrza.

Są połączeniem funkcjonalności z dekoracyjnym wyglądem. Uwielbiamy wykorzystywać rolety rzymskie do projektowania wystroju okien, ponieważ osłaniają przed słońcem (niczym tradycyjne rolety) oraz wyglądają niezwykle efektownie. Ich mechanizm zapewnia komfort użytkowania, a tkanina dekoracyjna odda charakter urządzanego wnętrza. Skomponujemy dla Ciebie niepowtarzalny wystrój okna z roletami rzymskimi w roli głównej.

Dostępne rodzaje rolet:

  • Rolety rzymskie
  • Rolety zewnętrzne
  • Rolety elektryczne
  • Rolety dzień/noc

Wciąż bardzo chętnie wybierane do dekoracji okien. Pasują zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Żaluzje są niezwykle funkcjonalne, a ich odpowiedni dobór będzie subtelnym uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Posiadamy mnóstwo rodzajów żaluzji, dzięki czemu z łatwością wybierzemy takie, które idealnie wkomponują się w styl Twojego pomieszczenia.

Dostępne rodzaje żaluzji:

  • Żaluzje drewniane
  • Żaluzje fasadowe
Inne materiały do wystroju okien - Studio Dekoracji Częstochowa

Inne materiały

Posiadamy ogromny wachlarz możliwości na udekorowanie Twoich okien. Wykonujemy dekoracje z zasłon, firan, rolet oraz żaluzji. Jednak to nie wszystkie materiały. W ofercie posiadamy:

W naszym studiu dostępne są również:

Nie pierwszy raz korzystałem z usług firmy Studio Dekoracji Okien i nie ostatni, najpierw urządzając rolety w mieszkaniu z czego byłem bardzo zadowolony. Ponownie skorzystałem z usług tej firmy szykując projekt nowego biura … i tym razem również się nie zawiodłem!!! Szczerze polecam

Tomek